Мій Anyway

Аеропорт Тірструп

3 хвилини на пошук
та покупку квитка


    Погода, Орхус, Дания
    сьогодні
    +21 ℃
    23 травня
    +20 ℃
    24 травня
    +23 ℃
    25 травня
    +23 ℃
    26 травня
    +19 ℃
    27 травня
    +18 ℃

    Anywayanyday пропонує зручний пошук дешевих квитків з вильотом з аеропорту Тірструп: допомагає підібрати рейс і забронювати квитки на потрібну дату.

    На anywayanyday.com ви зможете знайти і придбати дешеві квитки: система Anywayanyday порівнює варіанти перельоту від 800 авіакомпаній та підбирає найдешевші квитки.

    До речі, якщо ви не знали, повідомляємо: на anywayanyday.com можна відфільтрувати варіанти перельоту за аеропортом вильоту і прильоту. Це дозволить вам сформувати найбільш оптимальний маршрут вашої авіаподорожі.

    Загальна інформація про аеропорт Тірструп

    Місто, в якому знаходиться аеропорт: Орхус, Дания.

    Інформація про місцевий телефонноий код, часовий пояс і про валюту, яка в обігу в , - див. віджет з корисною інформацією зверху, праворуч від карти.

    Код IATA: AAR.

    Адресу, телефони довідкових служб і додаткову інформацію про аеропорт Тірструп ви можете дізнатися на офіційному сайті аеропорту. 

     Погода в місті, в якому знаходиться аеропорт Тірструп

    Дізнайтеся яка погода в місті - див. Віджет з інформацією про погоду вгорі, зліва від карти.

     Як дістатися  аеропорту

    Інформацію про експреси, електрички, автобуси і маршрутні таксі, на яких можна дістатися з міста до аеропорту Тірструп, дивіться на офіційному сайті аеропорту. Там же ви зможете знайти інформацію про те, як найзручніше доїхати до аеропорту Тірструп на автомобілі.

     Як дістатися міста з аеропорту

    Інформацію про експреси, електрички, автобуси і маршрутні таксі, на яких можна дістатися з Тірструп до міста, дивіться на офіційному сайті аеропорту. Там же ви зможете знайти інформацію про те, як найзручніше доїхати з аеропорту Тірструп до міста на автомобілі.

     Рейси, що вилітають з аеропорту та онлайн-табло Тірструп

     Онлайн-Табло вильотів можна переглянути на сторінці «Вильоти з аеропорту Тірструп».

     

    Для того щоб зареєструватися і потрапити на рейс, що вилітає з Тірструп, вам знадобиться тільки паспорт.

    Рейси, що прилітають в аеропорт Тірструп

     Онлайн-Табло прильотів можна подивитися на сторінці «Прильоти в аеропорт Тірструп».

     Спецпропозиції з аеропорту Тірструп

    Багато авіакомпаній регулярно проводять розпродажі квитків з вильотом з аеропорту Тірструп. Слідкуйте за цими спецпропозиціями в наших соціальних мережах. Крім того, про різні ексклюзивні тарифи на авіаквитки ми часто пишемо в своїй щотижневій розсилці.

     Найдешевші авіаквитки на найближчі два тижня

     Ціна квитка дуже залежить від часу: чим раніше вам вдасться придбати квиток на літак, тим дешевшим він виявиться. Крім того, вартість авіаквитка варіюється в залежності від дня. Тому дуже важливо порівнювати ціни не тільки на одну конкретну дату, а й на сусідні дні - в такому випадку можна знайти і купити квиток з вильотом з аеропорту Тірструп airport, який виявиться значно дешевшим.

     Наш віджет «Динаміка цін» дозволяє провести таке порівняння швидко і зручно. Перегляньте ціни на авіаквитки на найближчі два тижні та виберіть оптимальний варіант, який підходить вам і за вартістю, і за часом.

    Авіакомпанії, що літають з аеропорту

    Ціна авіаквитків може залежати не тільки від дня і часу вильоту і прильоту, а й від того, яка авіакомпанія виконує переліт. Порівняйте ціни різних перевізників, що літають з аеропорту Тірструп, та виберіть найбільш вигідний варіант.

     Оплата авіаквитків на anywayanyday.com

     

    Anywayanyday пропонує своїм клієнтам зручно оплатити авіаквитки. Авіаперельоти на anywayanyday.com оплачуються 5 валютами на ваш вибір:

     

    • рублями;
    • доларами США;
    • євро;
    • швейцарськими франками;
    • українськими гривнями.

     

    Авіаквитки оплачуються 2 різними способами на ваш вибір:

     

    • банківською карткою;
    • готівкою.

     Бронювання авіаквитків на anywayanyday.com

    Тільки зареєстровані й авторизовані користувачі anywayanyday.com можуть попередньо забронювати авіаквитки і оплатити їх пізніше - протягом 3 діб. Про будь-які зміни в бронюванні клієнта Anywayanyday повідомляють SMS-повідомленням та листом по електронній пошті.

    • Чашка кави
      Чашка кави
      ~ 4.5
    • Хліб
      Хліб
      ~ 1.6
    • Келих пива
      Келих пива
      ~ 5.2
    • Квиток на автобус
      Квиток на автобус
      ~ 2.6

    Розклад авіарейсів
    Тірструп

    без пересадок на 22 травня 2018

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1240
    Тірструп,
    07:45
    0 ч. 35 хв.Копенгаген, Термінал 3
    08:20
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1240
    Тірструп,
    07:45
    0 ч. 40 хв.Копенгаген, Термінал 3
    08:25
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Турецкие авиалинии
    TK-8263
    Тірструп,
    09:45
    0 ч. 40 хв.Копенгаген, Термінал 3
    10:25
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1246
    Тірструп,
    11:10
    0 ч. 40 хв.Копенгаген, Термінал 3
    11:50
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Сингапурские Авиалинии
    SQ-2666
    Тірструп,
    11:10
    0 ч. 40 хв.Копенгаген, Термінал 3
    11:50
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1248
    Тірструп,
    14:15
    0 ч. 40 хв.Копенгаген, Термінал 3
    14:55
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-713
    Тірструп,
    15:30
    1 ч. 40 хв.Стенстед,
    17:10
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-2490
    Тірструп,
    15:35
    1 ч. 15 хв.Арланда, Термінал 5
    16:50
    Canadair 900Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    British Airways
    BA-8283
    Тірструп,
    15:50
    0 ч. 35 хв.Landvetter,
    16:25
    Fairchild 328Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1513
    Тірструп,
    16:45
    2 ч. 55 хв.Пальма-Майорка,
    19:40
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1258
    Тірструп,
    16:50
    0 ч. 40 хв.Копенгаген, Термінал 3
    17:30
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Турецкие авиалинии
    TK-8203
    Тірструп,
    16:50
    0 ч. 40 хв.Копенгаген, Термінал 3
    17:30
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    British Airways
    BA-8271
    Тірструп,
    17:20
    1 ч. 0 хв.Осло,
    18:20
    Fairchild 328Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-713
    Тірструп,
    17:55
    1 ч. 40 хв.Стенстед,
    19:35
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1260
    Тірструп,
    19:20
    0 ч. 40 хв.Копенгаген, Термінал 3
    20:00
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1926
    Тірструп,
    19:20
    1 ч. 0 хв.Осло,
    20:20
    Canadair 900Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1260
    Тірструп,
    19:35
    0 ч. 35 хв.Копенгаген, Термінал 3
    20:10
    Canadair 900Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Тирструп,
    07:45
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1240
    Приліт
    Копенгаген, Термінал 3
    08:20
    В дорозі
    0 ч. 35 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Тирструп,
    07:45
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1240
    Приліт
    Копенгаген, Термінал 3
    08:25
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Тирструп,
    09:45
    Рейс
    Турецкие авиалинии
    TK-8263
    Приліт
    Копенгаген, Термінал 3
    10:25
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Тирструп,
    11:10
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1246
    Приліт
    Копенгаген, Термінал 3
    11:50
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Тирструп,
    11:10
    Рейс
    Сингапурские Авиалинии
    SQ-2666
    Приліт
    Копенгаген, Термінал 3
    11:50
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Тирструп,
    14:15
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1248
    Приліт
    Копенгаген, Термінал 3
    14:55
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Тирструп,
    15:30
    Рейс
    Ryanair
    FR-713
    Приліт
    Стенстед,
    17:10
    В дорозі
    1 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Тирструп,
    15:35
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-2490
    Приліт
    Арланда, Термінал 5
    16:50
    В дорозі
    1 ч. 15 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Тирструп,
    15:50
    Рейс
    British Airways
    BA-8283
    Приліт
    Landvetter,
    16:25
    В дорозі
    0 ч. 35 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Тирструп,
    16:45
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1513
    Приліт
    Пальма-Майорка,
    19:40
    В дорозі
    2 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Тирструп,
    16:50
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1258
    Приліт
    Копенгаген, Термінал 3
    17:30
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Тирструп,
    16:50
    Рейс
    Турецкие авиалинии
    TK-8203
    Приліт
    Копенгаген, Термінал 3
    17:30
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Тирструп,
    17:20
    Рейс
    British Airways
    BA-8271
    Приліт
    Осло,
    18:20
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Тирструп,
    17:55
    Рейс
    Ryanair
    FR-713
    Приліт
    Стенстед,
    19:35
    В дорозі
    1 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Тирструп,
    19:20
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1260
    Приліт
    Копенгаген, Термінал 3
    20:00
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Тирструп,
    19:20
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1926
    Приліт
    Осло,
    20:20
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Тирструп,
    19:35
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1260
    Приліт
    Копенгаген, Термінал 3
    20:10
    В дорозі
    0 ч. 35 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

    Розклад авіарейсів
    Тірструп

    без пересадок на 22 травня 2018

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    Сингапурские Авиалинии
    SQ-2657
    Копенгаген, Термінал 3
    08:15
    0 ч. 40 хв.Тірструп,
    08:55
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1243
    Копенгаген, Термінал 3
    09:15
    0 ч. 40 хв.Тірструп,
    09:55
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Сингапурские Авиалинии
    SQ-2657
    Копенгаген, Термінал 3
    09:15
    0 ч. 40 хв.Тірструп,
    09:55
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1245
    Копенгаген, Термінал 3
    10:05
    0 ч. 40 хв.Тірструп,
    10:45
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Сингапурские Авиалинии
    SQ-2745
    Копенгаген, Термінал 3
    10:05
    0 ч. 40 хв.Тірструп,
    10:45
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    British Airways
    BA-8270
    Осло,
    10:30
    1 ч. 0 хв.Тірструп,
    11:30
    Fairchild 328Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1247
    Копенгаген, Термінал 3
    13:10
    0 ч. 40 хв.Тірструп,
    13:50
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1514
    Пальма-Майорка,
    13:10
    3 ч. 0 хв.Тірструп,
    16:10
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-712
    Стенстед,
    13:25
    1 ч. 40 хв.Тірструп,
    15:05
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1257
    Копенгаген, Термінал 3
    15:45
    0 ч. 40 хв.Тірструп,
    16:25
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-712
    Стенстед,
    15:50
    1 ч. 40 хв.Тірструп,
    17:30
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    British Airways
    BA-8284
    Landvetter,
    16:50
    0 ч. 35 хв.Тірструп,
    17:25
    Fairchild 328Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-2491
    Арланда, Термінал 5
    17:25
    1 ч. 15 хв.Тірструп,
    18:40
    Canadair 900Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1261
    Копенгаген, Термінал 3
    17:30
    0 ч. 35 хв.Тірструп,
    18:05
    Canadair 900Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    British Airways
    BA-8264
    Осло,
    17:40
    1 ч. 45 хв.Тірструп,
    19:25
    Fairchild 328Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1259
    Копенгаген, Термінал 3
    18:15
    0 ч. 40 хв.Тірструп,
    18:55
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1259
    Копенгаген, Термінал 3
    18:30
    0 ч. 35 хв.Тірструп,
    19:05
    Canadair 900Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1927
    Осло,
    20:55
    1 ч. 0 хв.Тірструп,
    21:55
    Canadair 900Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1269
    Копенгаген, Термінал 3
    21:50
    0 ч. 35 хв.Тірструп,
    22:25
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1269
    Копенгаген, Термінал 3
    21:50
    0 ч. 40 хв.Тірструп,
    22:30
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1273
    Копенгаген, Термінал 3
    23:50
    0 ч. 35 хв.Тірструп,
    00:25
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Турецкие авиалинии
    TK-8202
    Копенгаген, Термінал 3
    23:50
    0 ч. 35 хв.Тірструп,
    00:25
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Копенгаген, Термінал 3
    08:15
    Рейс
    Сингапурские Авиалинии
    SQ-2657
    Приліт
    Тирструп,
    08:55
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Копенгаген, Термінал 3
    09:15
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1243
    Приліт
    Тирструп,
    09:55
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Копенгаген, Термінал 3
    09:15
    Рейс
    Сингапурские Авиалинии
    SQ-2657
    Приліт
    Тирструп,
    09:55
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Копенгаген, Термінал 3
    10:05
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1245
    Приліт
    Тирструп,
    10:45
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Копенгаген, Термінал 3
    10:05
    Рейс
    Сингапурские Авиалинии
    SQ-2745
    Приліт
    Тирструп,
    10:45
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Осло,
    10:30
    Рейс
    British Airways
    BA-8270
    Приліт
    Тирструп,
    11:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Копенгаген, Термінал 3
    13:10
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1247
    Приліт
    Тирструп,
    13:50
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Пальма-Майорка,
    13:10
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1514
    Приліт
    Тирструп,
    16:10
    В дорозі
    3 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Стенстед,
    13:25
    Рейс
    Ryanair
    FR-712
    Приліт
    Тирструп,
    15:05
    В дорозі
    1 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Копенгаген, Термінал 3
    15:45
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1257
    Приліт
    Тирструп,
    16:25
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Стенстед,
    15:50
    Рейс
    Ryanair
    FR-712
    Приліт
    Тирструп,
    17:30
    В дорозі
    1 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Landvetter,
    16:50
    Рейс
    British Airways
    BA-8284
    Приліт
    Тирструп,
    17:25
    В дорозі
    0 ч. 35 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Арланда, Термінал 5
    17:25
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-2491
    Приліт
    Тирструп,
    18:40
    В дорозі
    1 ч. 15 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Копенгаген, Термінал 3
    17:30
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1261
    Приліт
    Тирструп,
    18:05
    В дорозі
    0 ч. 35 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Осло,
    17:40
    Рейс
    British Airways
    BA-8264
    Приліт
    Тирструп,
    19:25
    В дорозі
    1 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Копенгаген, Термінал 3
    18:15
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1259
    Приліт
    Тирструп,
    18:55
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Копенгаген, Термінал 3
    18:30
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1259
    Приліт
    Тирструп,
    19:05
    В дорозі
    0 ч. 35 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Осло,
    20:55
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1927
    Приліт
    Тирструп,
    21:55
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Копенгаген, Термінал 3
    21:50
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1269
    Приліт
    Тирструп,
    22:25
    В дорозі
    0 ч. 35 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Копенгаген, Термінал 3
    21:50
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1269
    Приліт
    Тирструп,
    22:30
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Копенгаген, Термінал 3
    23:50
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-1273
    Приліт
    Тирструп,
    00:25
    В дорозі
    0 ч. 35 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Копенгаген, Термінал 3
    23:50
    Рейс
    Турецкие авиалинии
    TK-8202
    Приліт
    Тирструп,
    00:25
    В дорозі
    0 ч. 35 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд